Wrocław Ogłoszenia Nieruchomości Mieszkania Mieszkanie na wynajem 2 pokoje z balkonem, ul. Tęczowa, wolne od zaraz

2 pokoje z balkonem, ul. Tęczowa, wolne od zaraz

2 500,00 zł (72,93 zł/m2)
Wrocław

660[pokaż numer]

Malada-Tech Tomasz Małek

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Tęczowej we Wrocławiu .
Idealna propozycja dla singla lub pary poszukujących komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji.
Mieszkanie składa się z:
• sypialni
• salonu z aneksem kuchennym
• łazienki
• balkonu
Najważniejsze atuty:
- praktyczne rozwiązania do przechowywania, w tym pojemna szafa w zabudowie
- lokal jest jasny, zadbany i estetycznie wykończony. 
- mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone — gotowe do wprowadzenia się od zaraz.
- piwnica do wyłącznego korzystania
- balkon
- Świetna lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, komunikacji miejskiej oraz pełnej infrastruktury handlowo-usługowej.
Opłaty:
• czynsz najmu: 2 500 zł
• opłaty dodatkowe ok. 550 zł
• prąd i gaz wg.liczników 
• kaucja: 2 500 zł

Warunki najmu:
• najem okazjonalny
• minimalny okres najmu: 12 miesięcy

 Zadzwoń i umów się na prezentację !

MALADA Home- nowoczesne pośrednictwo. Sprawdź nas :)
Oferta nr 5560369 wysłana z systemu LocumNet Online

Specyfikacja

Piętro
2
Liczba pokoi
2
Metraż
34,28 m2
Rodzaj zabudowy
Blok

Wyślij wiadomość

FrutilsId: c0b30036-9d01-4b5d-9d31-213c21c9b042 Aktualizacja: 2026-05-22 08:17