[Frutils] Frutils
  • Ogłoszenia
  • Usługi
  • Konto
    Zaloguj Zarejestruj się
  • +   Dodaj
  • +   Dodaj
Ogłoszenia Usługi Konto Zaloguj Zarejestruj się
Nieruchomości Motoryzacja Usługi remontowe Nianie Sprzątanie Elektryk
Hydraulik Biura rachunkowe Korepetycje Trenerzy personalni
Kosmetyczka Opiekunka
[Oferta M-4  na Północy]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
M-4 na Północy
360 000,00 zł (5 901,64 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 4 • pokoje: 3 • 61 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią, łaz...
[Oferta Kawalerka w centrum z widokiem na skyline]
mieszkanie wynajem Warszawa
Kawalerka w centrum z widokiem na skyline
2 350,00 zł (123,68 zł/m2)
Warszawa
piętro: 6 • pokoje: 1 • 19 m2
Kawalerka na ostatnim piętrze w Centrum | Widok na skyline Warszawy(English version below)...
[Oferta Piękna działka 2100m2 | MPZP | k. Zalesia Górnego]
działka sprzedaz Jeziórko
Piękna działka 2100m2 | MPZP | k. Zalesia Górnego
550 000,00 zł (261,90 zł/m2)
Jeziórko
Rodzaj działki Działka budowlana • 2100 m2
Na sprzedaż narożna działka z MPZP pozwalającym na wybudowanie  dwulokalowca, z dużym pote...
[Oferta Działka 25x310 m pod zabudowę bliźniaczą lub szer.]
działka sprzedaz Warszawa
Działka 25x310 m pod zabudowę bliźniaczą lub szer.
6 800 000,00 zł (898,52 zł/m2)
Warszawa
Rodzaj działki Działka budowlana • 7568 m2
Działka inwestycyjna pod zabudowę szeregową lub bliźniacząOTOCZENIEDziałka zlokalizowana w...
[Oferta Dom wolnostojący z pięknym ogrodem Piotrowice]
dom sprzedaz Katowice
Dom wolnostojący z pięknym ogrodem Piotrowice
1 680 000,00 zł (7 601,81 zł/m2)
Katowice
pokoje: 6 i więcej • 221 m2 • 789 m2
Na sprzedaż przestronny i zadbany dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej ceniony...
[Oferta Tysiąclecie 2 pokoje!]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Tysiąclecie 2 pokoje!
229 000,00 zł (5 000,00 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 4 • pokoje: 2 • 45,8 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o p...
Więcej ogłoszeń
[Usługa Niania]
Niania Wałbrzych

Wiktoria

Wałbrzych
Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i empatyczną. Bardzo dobrze odnajduję się w pracy z...
[Usługa Niania]
Niania Częstochowa

Klaudia L.

Częstochowa
zapraszam do kontaktu!najlepiej e-mail Wiek : 19 lat Praca : dorywcza
[Usługa Elektryk]
Elektryk Katowice

Andrzej

Katowice
Kompleksowe usługi elektryczne, pomiary okresowe, magazyny energii, rozdzielnice wraz z pr...
[Usługa Usługi remontowe]
Usługi remontowe Szczecin

Remonty

Szczecin
Remonty łazienkę shoddy korytarzu fartuchu szlifowanie kontu45 silicon
[Usługa Sprzątanie]
Sprzątanie Wałbrzych

Poszukuję pracy

Wałbrzych
Poszukuję pracy jako sprzątaczka biurowa klatki schodowe zaopiekuje się dzieckiem czy osob...
[Usługa Niania]
Niania Bielany Wrocławskie

Alicja

Bielany Wrocławskie, Wrocław, Wysoka
Dzień dobry,Wysoka, Ołtaszyn, Ślęza, Bielany Wrocławskie, południowe Krzyki, Klecina (okol...
Usuwanie danych
Frutils © 2020-2026