Ogłoszenia

[Oferta Dom ok.220m2/6-8 pok.2 trasy,garaż,2 wejścia Nekla]
dom sprzedaz Nekla
Dom ok.220m2/6-8 pok.2 trasy,garaż,2 wejścia Nekla
669 900,00 zł (3 031,22 zł/m2)
Nekla
pokoje: 6 i więcej 221 m2 400 m2
Elegancki dom ok.220m2/6-8pok./ogródek/2 tarasy/garaż, w urokliwym miejscu przy jeziorku w...
[Oferta M-4 na Północy]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
M-4 na Północy
360 000,00 zł (5 901,64 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 1 pokoje: 3 61 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu przestronnego mieszkania typu M-4 o powierzc...
[Oferta M3 nowoczesne na osiedlu zamkniętym z parkingiem]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
M3 nowoczesne na osiedlu zamkniętym z parkingiem
499 000,00 zł (9 926,40 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 1 pokoje: 2 50,27 m2
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje komfortowe mieszkanie typu M-3 o powierzchni użytkow...
[Oferta Mieszkanie do remontu w świetnej cenie]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Mieszkanie do remontu w świetnej cenie
225 000,00 zł (4 783,16 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 2 pokoje: 2 47,04 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 o powierzchni 47,04 m2 p...
[Oferta Pod gastronomię ok.60m2 z wyposaż. tzw Manhattan]
lokal wynajem Swarzędz
Pod gastronomię ok.60m2 z wyposaż. tzw Manhattan
2 390,00 zł (39,83 zł/m2)
Swarzędz
60 m2
Idealny pod GASTRONOMIĘ ok.60m2 z wyposażeniem specjalistycznym w cenie - os.Dąbrowszczakó...
[Oferta 3 pokojowe mieszkanie na ul. Przyjaźni]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
3 pokojowe mieszkanie na ul. Przyjaźni
799 000,00 zł (11 679,58 zł/m2)
Wrocław
piętro: 3 pokoje: 3 68,41 m2
3 pokoje | balkon | osobna kuchnia | garaż | ul. Przyjaźni | Wrocław * Szukasz mieszkani...
[Oferta 2 pokoje z balkonem, ul. Tęczowa, wolne od zaraz]
mieszkanie wynajem Wrocław
2 pokoje z balkonem, ul. Tęczowa, wolne od zaraz
2 500,00 zł (72,93 zł/m2)
Wrocław
piętro: 2 pokoje: 2 34,28 m2
Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Tęczow...
[Oferta 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejsc]
mieszkanie sprzedaz Oleśnica
2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejsc
430 000,00 zł (8 988,29 zł/m2)
Oleśnica
piętro: 1 pokoje: 2 47,84 m2
Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą miejską na ...
[Oferta Kawalerka - Tysiąclecie 1 piętro z balkonem]
mieszkanie wynajem Częstochowa
Kawalerka - Tysiąclecie 1 piętro z balkonem
1 200,00 zł (57,14 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 1 pokoje: 1 21 m2
Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie typu M-2 o powierzc...
[Oferta Duże mieszkanie na sprzedaż]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Duże mieszkanie na sprzedaż
499 000,00 zł (6 632,99 zł/m2)
Częstochowa
piętro: Parter pokoje: 3 75,23 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o p...
[Oferta Powiśle - 3 pok. mieszkanie z ogromnym tarasem!]
mieszkanie sprzedaz Warszawa
Powiśle - 3 pok. mieszkanie z ogromnym tarasem!
2 570 000,00 zł (49 961,12 zł/m2)
Warszawa
piętro: 7 pokoje: 3 51,44 m2
Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego trzypokojowego apartame...
[Oferta Ostatnie piętro | 3 pok.+ balkon | Garaż i komórka]
mieszkanie sprzedaz Warszawa
Ostatnie piętro | 3 pok.+ balkon | Garaż i komórka
885 000,00 zł (21 522,37 zł/m2)
Warszawa
piętro: 6 pokoje: 3 41,12 m2
Na sprzedaż ergonomiczne, 3-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze z dużym balkonem i cic...
[Oferta 2 Pokoje | Borek | Balkon |]
mieszkanie wynajem Wrocław
2 Pokoje | Borek | Balkon |
2 200,00 zł (59,46 zł/m2)
Wrocław
piętro: 1 pokoje: 2 37 m2
Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Racławickiej. Układ Sypial...
[Oferta Trzypokojowe mieszkanie]
mieszkanie wynajem Wrocław
Trzypokojowe mieszkanie
1 500,00 zł (32,61 zł/m2)
Wrocław
piętro: 2 pokoje: 3 46 m2
Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok. 46m2. Mieszkanie dwustronne, na po...
[Oferta 3 Pokoje | Kwiska | Balkon]
mieszkanie wynajem Wrocław
3 Pokoje | Kwiska | Balkon
2 900,00 zł (53,70 zł/m2)
Wrocław
piętro: 9 pokoje: 3 54 m2
3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie po remoncie, położone w bloku na zielonym osiedlu przy u...
[Oferta Taras 220 m? | Jacuzzi + sauna | Angel Wings]
mieszkanie wynajem Wrocław
Taras 220 m? | Jacuzzi + sauna | Angel Wings
12 900,00 zł (86,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 pokoje: 3 150 m2
Wyjątkowy apartament z ogromnym tarasemDo wynajęcia luksusowy, przestronny apartament o po...
[Oferta Szereg skrajny na dużej działce]
dom sprzedaz Bielany Wrocławskie
Szereg skrajny na dużej działce
1 890 000,00 zł (9 000,00 zł/m2)
Bielany Wrocławskie
pokoje: 6 i więcej 210 m2 503 m2
Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję - piękny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej poło...
[Oferta 2 Pokoje | Taras | Śródmieście]
mieszkanie wynajem Wrocław
2 Pokoje | Taras | Śródmieście
3 800,00 zł (79,58 zł/m2)
Wrocław
piętro: Parter pokoje: 2 47,75 m2
Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy na ul. Marcinkowskieg...
[Oferta Exclusive House In OporÓw]
dom wynajem Wrocław
Exclusive House In OporÓw
12 900,00 zł (43,73 zł/m2)
Wrocław
pokoje: 6 i więcej 295 m2 2082 m2
Na wynajem wyjątkowa, odrestaurowana willa przedwojenna usytuowana na prestiżowym Oporowie...
[Oferta Komfortowy Dom Do Sprzedaży w cichym zaułku]
dom sprzedaz Wrocław
Komfortowy Dom Do Sprzedaży w cichym zaułku
2 500 000,00 zł (7 911,39 zł/m2)
Wrocław
pokoje: 5 316 m2 839 m2
Do sprzedaży luksusowy dom położony w zacisznej uliczce Psiego Pola, blisko wylotu na Wars...
[Oferta Ovo Modern Studio For Rent]
mieszkanie wynajem Wrocław
Ovo Modern Studio For Rent
2 300,00 zł (92,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 pokoje: 1 25 m2
MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowo...
[Oferta Świetna inwestycja blisko centrum]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Świetna inwestycja blisko centrum
550 000,00 zł (14 840,80 zł/m2)
Wrocław
piętro: 4 pokoje: 1 37,06 m2
Przedstawiamy urokliwy apartament zlokalizowany w nowoczesnej, kilkuletniej inwestycji fir...
[Oferta Przy Rynku Krawiecka]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Przy Rynku Krawiecka
836 400,00 zł (17 000,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 3 pokoje: 2 49,2 m2
Do sprzedaży elegancki apartament przy Rynku we Wrocławiu w Justin Center - ul.Krawiecka. ...
[Oferta Ovo Modern Studio For Sale]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Ovo Modern Studio For Sale
599 400,00 zł (21 600,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 pokoje: 1 27,75 m2
POLECAM DO SPRZEDAŻY MIESZKANIE W NOWOCZESNYM BUDYNKU ! Polecam do SPRZEDAŻY komfortową k...
[Oferta ŚWietna Oferta Inwestycyjna!]
dom sprzedaz Wysoka
ŚWietna Oferta Inwestycyjna!
1 950 000,00 zł (3 679,25 zł/m2)
Wysoka
pokoje: 6 i więcej 530 m2 2069 m2
ŚWIETNA OFERTA INWESTYCYJNA W WYSOKIEJ GM.KOBIERZYCE. Działka 2069 mkw  Z DOMEM 530 MKW  n...
[Oferta Działka w Żorach przy lesie z widokiem na Beskidy]
działka sprzedaz Żory
Działka w Żorach przy lesie z widokiem na Beskidy
250 000,00 zł (284,09 zł/m2)
Żory
Rodzaj działki Działka budowlana 880 m2
Działka budowlana 880 m² przy lesie z widokiem na Beskidy - Żory, BaranowiceMarzysz o domu...
[Oferta Działka w Żorach przy lesie z widokiem na Beskidy]
działka sprzedaz Żory
Działka w Żorach przy lesie z widokiem na Beskidy
250 000,00 zł (284,09 zł/m2)
Żory
Rodzaj działki Działka budowlana 880 m2
[Oferta M-4  na Północy]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
M-4 na Północy
360 000,00 zł (5 901,64 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 4 pokoje: 3 61 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią, łaz...
[Oferta Piękna działka 2100m2 | MPZP | k. Zalesia Górnego]
działka sprzedaz Jeziórko
Piękna działka 2100m2 | MPZP | k. Zalesia Górnego
550 000,00 zł (261,90 zł/m2)
Jeziórko
Rodzaj działki Działka budowlana 2100 m2
Na sprzedaż narożna działka z MPZP pozwalającym na wybudowanie  dwulokalowca, z dużym pote...
[Oferta Działka 25x310 m pod zabudowę bliźniaczą lub szer.]
działka sprzedaz Warszawa
Działka 25x310 m pod zabudowę bliźniaczą lub szer.
6 800 000,00 zł (898,52 zł/m2)
Warszawa
Rodzaj działki Działka budowlana 7568 m2
Działka inwestycyjna pod zabudowę szeregową lub bliźniacząOTOCZENIEDziałka zlokalizowana w...