Ogłoszenia Nieruchomości

Mapa
[Oferta Eleganckie mieszkanie Parkitka]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Eleganckie mieszkanie Parkitka
435 000,00 zł (11 486,66 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 2 pokoje: 2 37,87 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (salon z kuchnią, sypial...
[Oferta Wyjątkowe mieszkanie z charakterem]
mieszkanie sprzedaz Ruda Śląska
Wyjątkowe mieszkanie z charakterem
359 000,00 zł (8 864,20 zł/m2)
Ruda Śląska
piętro: 1 pokoje: 2 40,5 m2
Wyjątkowe mieszkanie z charakterem w zabytkowej kamienicy Z przyjemnością prezentuje wyjąt...
[Oferta Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie- 3 pokojo]
mieszkanie sprzedaz Orzesze
Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie- 3 pokojo
350 000,00 zł (4 051,39 zł/m2)
Orzesze
piętro: 1 pokoje: 3 86,39 m2
Nieruchomość czeka na nowego właściciela! Zlokalizowane na pierwszym piętrze domku jednoro...
[Oferta Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, Parkitka]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, Parkitka
739 760,00 zł (11 200,00 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 3 pokoje: 3 66,05 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o p...

Nie przegap nowych ogłoszeń!

[Oferta M3 na Parkitce, gotowe do wprowadzenia + komórka]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
M3 na Parkitce, gotowe do wprowadzenia + komórka
479 000,00 zł (9 315,44 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 2 pokoje: 2 51,42 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o p...
[Oferta M3 z dużym balkonem, Tysiąclecie]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
M3 z dużym balkonem, Tysiąclecie
299 000,00 zł (5 839,84 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 3 pokoje: 2 51,2 m2
Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfort...
[Oferta Apartament premium dwupoziomowy, Północ]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Apartament premium dwupoziomowy, Północ
1 200 000,00 zł (9 655,62 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 1 pokoje: 4 124,28 m2
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż przestronny dwupoziomowy apartament prem...
[Oferta Lokal handlowo- usługowy | Śródmieście]
lokal sprzedaz Częstochowa
Lokal handlowo- usługowy | Śródmieście
79 000,00 zł (4 082,69 zł/m2)
Częstochowa
19,35 m2
Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży lokal handlowo- usługowy. Loka...
[Oferta Wrzosowiak, M-4, Nieruchomości Częstochowa, Parter]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Wrzosowiak, M-4, Nieruchomości Częstochowa, Parter
460 000,00 zł (7 455,43 zł/m2)
Częstochowa
piętro: Parter pokoje: 3 61,7 m2
[Oferta Dom blisko Miasteczka Wilanów | GARAŻ | OG. PODŁ.]
dom sprzedaz Warszawa
Dom blisko Miasteczka Wilanów | GARAŻ | OG. PODŁ.
1 999 000,00 zł (11 488,51 zł/m2)
Warszawa
pokoje: 5 174 m2 540 m2
DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI | WILANÓW POWSIN | B1(English version b...
[Oferta Dom z potencjałem inwestycyjnym – Katowice Brynów]
lokal sprzedaz Katowice
Dom z potencjałem inwestycyjnym – Katowice Brynów
950 000,00 zł (5 555,56 zł/m2)
Katowice
171 m2
Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, którą możesz zaaranżować dokładnie według wł...
[Oferta Mieszkanie na sprzedaż,  Północ]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Mieszkanie na sprzedaż, Północ
460 000,00 zł (5 508,98 zł/m2)
Częstochowa
piętro: Parter pokoje: 4 83,5 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o p...
[Oferta Nowe mieszkanie do wynajęcia/ Ostatni Grosz]
mieszkanie wynajem Częstochowa
Nowe mieszkanie do wynajęcia/ Ostatni Grosz
1 300,00 zł (44,83 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 2 pokoje: 1 29 m2
Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym bloku typu M-...
[Oferta Rezydencja na Północy z fotowoltaiką]
dom sprzedaz Częstochowa
Rezydencja na Północy z fotowoltaiką
3 490 000,00 zł (6 349,03 zł/m2)
Częstochowa
pokoje: 6 i więcej 549,69 m2 1325 m2
Biuro nieruchomości Sverum prezentuje  reprezentacyjny dom wolnostojący  o powierzchni uży...
[Oferta Mieszkanie M4 z windą Raków]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Mieszkanie M4 z windą Raków
319 999,00 zł (5 565,20 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 6 pokoje: 3 57,5 m2
[Oferta Mieszkanie na sprzedaż, Tysiąclecie]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Mieszkanie na sprzedaż, Tysiąclecie
369 000,00 zł (6 589,29 zł/m2)
Częstochowa
piętro: Parter pokoje: 2 56 m2
[Oferta M2 od zaraz/nowy blok/Ostatni Grosz/Częstochowa]
pokój wynajem Częstochowa
M2 od zaraz/nowy blok/Ostatni Grosz/Częstochowa
1 200,00 zł
Częstochowa
piętro: Parter
Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-2 (kuchnia z jadalnią i p...
[Oferta Lokal handlowo-usługowy, Stare Miasto]
lokal sprzedaz Częstochowa
Lokal handlowo-usługowy, Stare Miasto
385 000,00 zł (4 335,59 zł/m2)
Częstochowa
88,8 m2
Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie lokal handlowo-usługowy na sprzedaż.Lokal u...
[Oferta Przestronne mieszkanie do remontu | Giszowiec]
mieszkanie sprzedaz Katowice
Przestronne mieszkanie do remontu | Giszowiec
379 000,00 zł (5 921,88 zł/m2)
Katowice
piętro: Parter pokoje: 3 64 m2
Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m² znajdujące się na parterze w dwu piętro...
[Oferta Perła! 4 pok. na Żoli| 2 loggie, 2 parkingi + box]
mieszkanie wynajem Warszawa
Perła! 4 pok. na Żoli| 2 loggie, 2 parkingi + box
9 970,00 zł (118,69 zł/m2)
Warszawa
piętro: 2 pokoje: 4 84 m2
Na wynajem nowy, elegancki, 4-pokojowy apartament z dwoma łazienkami, garderobą oraz dwoma...
[Oferta Działka Stradom ul. Żmurki]
działka sprzedaz Częstochowa
Działka Stradom ul. Żmurki
100 000,00 zł (75,70 zł/m2)
Częstochowa
Rodzaj działki Działka usługowo-mieszkaniowa 1321 m2
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę mieszkaniowo-usługową zloka...
[Oferta Kamienica - dzielnica Podjasnogórska]
dom sprzedaz Częstochowa
Kamienica - dzielnica Podjasnogórska
1 195 000,00 zł (5 431,82 zł/m2)
Częstochowa
pokoje: 6 i więcej 220 m2 399 m2
Biuro nieruchomości Sverum prezentuje do sprzedaży dom- kamienicę o powierzchni użytkowej ...
[Oferta Nowoczesny apartament z tarasem | 90 m² | 2 miejsc]
mieszkanie sprzedaz Tarnowskie Góry
Nowoczesny apartament z tarasem | 90 m² | 2 miejsc
930 000,00 zł (10 333,33 zł/m2)
Tarnowskie Góry
piętro: 1 pokoje: 4 90 m2
Szukasz przestrzeni, która od pierwszego kroku daje poczucie komfortu i jakości? Ten apart...
[Oferta Mieszkanie na wynajem – Bytom, Miechowice, ul. Sto]
mieszkanie wynajem Bytom
Mieszkanie na wynajem – Bytom, Miechowice, ul. Sto
2 300,00 zł (58,97 zł/m2)
Bytom
piętro: 9 pokoje: 2 39 m2
Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m², położone na 9. piętrze w bloku z w...
[Oferta Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Bytom, ul. Wit]
mieszkanie sprzedaz Bytom
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Bytom, ul. Wit
269 000,00 zł (4 715,16 zł/m2)
Bytom
piętro: 1 pokoje: 2 57,05 m2
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 1. pięt...
[Oferta Mieszkanie na sprzedaż, Śródmieście]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Mieszkanie na sprzedaż, Śródmieście
349 000,00 zł (7 270,83 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 6 pokoje: 3 48 m2
[Oferta Dom z fotowoltaiką w spokojnej okolicy]
dom sprzedaz Myszków
Dom z fotowoltaiką w spokojnej okolicy
800 000,00 zł (7 181,33 zł/m2)
Myszków
pokoje: 4 111,4 m2 1712 m2
Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 111,40 ...
[Oferta Dom92m2/4pok(2miesz)taras,ogród w cenie mieszkania]
dom sprzedaz Swarzędz
Dom92m2/4pok(2miesz)taras,ogród w cenie mieszkania
699 900,00 zł (7 607,61 zł/m2)
Swarzędz
pokoje: 4 92 m2 430 m2
Przytulny,wygodny dom ok.92m2/4pok./dz.ok.430m2 (możliwe 2 niezależne mieszkania / lub odd...
[Oferta mieszkanie z antresolą/Parkitka/ winda/taras]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
mieszkanie z antresolą/Parkitka/ winda/taras
774 080,00 zł (8 200,00 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 3 pokoje: 3 94,4 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z otwartą kuch...
[Oferta Lokal na wynajem, Pruszcz Gdański, 67.00 m2]
lokal wynajem Pruszcz Gdański
Lokal na wynajem, Pruszcz Gdański, 67.00 m2
3 200,00 zł (47,76 zł/m2)
Pruszcz Gdański
67 m2
PRZEDMIOTEM WYNAJMU JEST LOKAL NA PARTERZE BEZPOŚREDNIO WIDOCZNY Z ul CICHEJ. DO LOKALU PR...