Oleśnica Ogłoszenia Nieruchomości Mieszkania Mieszkanie na sprzedaż Wyniki wyszukiwania

Mapa
[Oferta 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejsc]
mieszkanie sprzedaz Oleśnica
2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejsc
430 000,00 zł (8 988,29 zł/m2)
Oleśnica
piętro: 1 pokoje: 2 47,84 m2
Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą miejską na ...
[Oferta 2 mieszkania z garażem]
mieszkanie sprzedaz Oleśnica
2 mieszkania z garażem
399 000,00 zł (5 391,89 zł/m2)
Oleśnica
piętro: Parter pokoje: 2 74 m2
WYJĄTKOWA OFERTA! BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z GARAŻEM, DODATKOWYM LOKALEM I OGRODEM - OLEŚNI...
[Oferta Mieszkanie 3 pokoje]
mieszkanie sprzedaz Oleśnica
Mieszkanie 3 pokoje
555 000,00 zł (7 762,24 zł/m2)
Oleśnica
piętro: 4 pokoje: 3 71,5 m2
Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,5 m² (nie wliczając balkonu),...

Nie przegap nowych ogłoszeń!