[Frutils] Frutils
  • Ogłoszenia
  • Usługi
  • Konto
    Zaloguj Zarejestruj się
  • +   Dodaj
  • +   Dodaj
Ogłoszenia Usługi Konto Zaloguj Zarejestruj się
Nieruchomości Motoryzacja Usługi remontowe Nianie Sprzątanie Elektryk
Hydraulik Biura rachunkowe Korepetycje Trenerzy personalni
Kosmetyczka Opiekunka
[Oferta M-4  na Północy]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
M-4 na Północy
360 000,00 zł (5 901,64 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 4 • pokoje: 3 • 61 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią, łaz...
[Oferta Tysiąclecie 2 pokoje!]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Tysiąclecie 2 pokoje!
229 000,00 zł (5 000,00 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 4 • pokoje: 2 • 45,8 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o p...
[Oferta M3 Dwa pokoje z wnęką Śródmieście Częstochowa]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
M3 Dwa pokoje z wnęką Śródmieście Częstochowa
237 000,00 zł (5 174,67 zł/m2)
Częstochowa
piętro: Parter • pokoje: 2 • 45,8 m2
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania typu M-3 ...
[Oferta Lokal użytkowy 90m2 Tysiąclecie]
lokal wynajem Częstochowa
Lokal użytkowy 90m2 Tysiąclecie
1 500,00 zł (16,67 zł/m2)
Częstochowa
90 m2
Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia lokal .Lokal użytkowy o powier...
[Oferta Dom w Szarlejce, gmina Wręczyca Wielka]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Dom w Szarlejce, gmina Wręczyca Wielka
210 000,00 zł (6 481,48 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 3 • pokoje: 1 • 32,4 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (pokój  z kuchnią, łazie...
[Oferta Mieszkanie do wynajęcia, 3 pokoje, Parkitka]
mieszkanie wynajem Częstochowa
Mieszkanie do wynajęcia, 3 pokoje, Parkitka
3 000,00 zł (48,06 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 1 • pokoje: 3 • 62,42 m2
Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (salon z aneksem kuchen...
Więcej ogłoszeń
[Usługa Niania]
Niania Częstochowa

Klaudia L.

Częstochowa
zapraszam do kontaktu!najlepiej e-mail Wiek : 19 lat Praca : dorywcza
[Usługa Sprzątanie]
Sprzątanie Częstochowa

CleanHouse

Częstochowa
Czysto, solidnie i na czas!Oferuję sprzątanie klatek schodowych oraz terenów przyległych.P...
[Usługa Niania]
Niania Częstochowa

Jowita

Częstochowa
Jestem początkująca niania, mam doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku 4-11 lat i chęt...
[Usługa Niania]
Niania Częstochowa

Iryna Tokhtamysheva

Częstochowa
Oferuję usługi niani dla dzieci od urodzenia do 6 lat. Posiadam bogate doświadczenie i rek...
[Usługa Usługi remontowe]
Usługi remontowe Częstochowa

Dariusz Kuzar

Częstochowa
Jednoosobowa firma remontowa z ponad 20 letnim doświadczeniem poleca swoje usługi remontow...
[Usługa Niania]
Niania Częstochowa

Tessa

Częstochowa
Mam doświadczenie z dziećmi opiekom nad dziećmi organizacja różnych zabaw i czasu dla dzi...
Usuwanie danych
Frutils © 2020-2026