[Frutils] Frutils
  • Ogłoszenia
  • Usługi
  • Konto
    Zaloguj Zarejestruj się
  • +   Dodaj
  • +   Dodaj
Ogłoszenia Usługi Konto Zaloguj Zarejestruj się
Nieruchomości Motoryzacja Usługi remontowe Nianie Sprzątanie Elektryk
Hydraulik Biura rachunkowe Korepetycje Trenerzy personalni
Kosmetyczka Opiekunka
[Oferta Dom we Wrocławiu w genialnej cenie]
dom sprzedaz Wrocław
Dom we Wrocławiu w genialnej cenie
750 000,00 zł (4 901,96 zł/m2)
Wrocław
pokoje: 4 • 153 m2 • 1088 m2
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym i rodzinnym - dom w zabudow...
[Oferta Ovo Modern Studio For Rent]
mieszkanie wynajem Wrocław
Ovo Modern Studio For Rent
2 400,00 zł (96,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 • pokoje: 1 • 25 m2
Kawalerka | 25 m² | 5 piętro | taras 9 m² z panoramą miasta Polecam do wynajmu komfortową,...
[Oferta Świetny lokal biurowy na śródmieściu]
lokal wynajem Wrocław
Świetny lokal biurowy na śródmieściu
2 700,00 zł (49,09 zł/m2)
Wrocław
55 m2
Biuro w świetnej lokalizacji na Śródmieściu. Ok 50 m2, dwa pomieszczenia połączone drzwiam...
[Oferta 2 Pokoje|Balkon|Klimatyzacja|Centrum]
mieszkanie wynajem Wrocław
2 Pokoje|Balkon|Klimatyzacja|Centrum
2 800,00 zł (75,68 zł/m2)
Wrocław
piętro: 3 • pokoje: 2 • 37 m2
Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², poł...
[Oferta Luksusowy Apartament|14 Piętro|Duży Balkon]
mieszkanie wynajem Wrocław
Luksusowy Apartament|14 Piętro|Duży Balkon
3 500,00 zł (75,50 zł/m2)
Wrocław
piętro: 14 • pokoje: 2 • 46,36 m2
Luksusowe Mieszkanie z Dużym Balkonem Położone na 14 Piętrze. Polecam do wynajmu luksusowe...
[Oferta Lokal inwestycyjny|Lokum Vena|Parking w Cenie]
lokal sprzedaz Wrocław
Lokal inwestycyjny|Lokum Vena|Parking w Cenie
550 000,00 zł (16 923,08 zł/m2)
Wrocław
32,5 m2
Nowoczesny lokal inwestycyjny 32,5 m² w prestiżowej inwestycji Lokum Vena - z miejscem pos...
Więcej ogłoszeń
[Usługa Niania]
Niania Bielany Wrocławskie

Alicja

Bielany Wrocławskie, Wrocław, Wysoka
Dzień dobry,Wysoka, Ołtaszyn, Ślęza, Bielany Wrocławskie, południowe Krzyki, Klecina (okol...
[Usługa Usługi remontowe]
Usługi remontowe Wrocław

Ariel

Wrocław
Oferuję usługi malarskie, gładzie, tynki dekoracyjne. Zainteresowanych proszę o kontakt te...
[Usługa Usługi remontowe]
Usługi remontowe Wrocław

Upiększanie twojej przestrzeni.

Wrocław
WitamPodejmę się Malowania mieszkań ,domów , pomieszczeń , przedmiotów– Wrocław i okolice....
[Usługa Niania]
Niania Wrocław

Julia

Wrocław
Cześć!Mam na imię Julia, kończę w tym roku 16lat i chętnie zajmę się twoim maluchem!Mam sp...
[Usługa Niania]
Niania Wrocław

Julia

Wrocław
JuliaDzień dobry! Z tej strony Julia. Mam 19 lat i ogromną radość z pracy z dziećmi. Szuka...
[Usługa Warsztat samochodowy]
Warsztat samochodowy Siechnice

Diagnostic Car

Siechnice, Wrocław
Jesteśmy jednym z niewielu warsztatów samochodowych specjalizujących się w regeneracji ora...
Usuwanie danych
Frutils © 2020-2026