Wrocław Ogłoszenia Nieruchomości Mieszkania Wyniki wyszukiwania

Mapa
[Oferta 3 pokojowe mieszkanie na ul. Przyjaźni]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
3 pokojowe mieszkanie na ul. Przyjaźni
799 000,00 zł (11 679,58 zł/m2)
Wrocław
piętro: 3 pokoje: 3 68,41 m2
3 pokoje | balkon | osobna kuchnia | garaż | ul. Przyjaźni | Wrocław * Szukasz mieszkani...
[Oferta 2 pokoje z balkonem, ul. Tęczowa, wolne od zaraz]
mieszkanie wynajem Wrocław
2 pokoje z balkonem, ul. Tęczowa, wolne od zaraz
2 500,00 zł (72,93 zł/m2)
Wrocław
piętro: 2 pokoje: 2 34,28 m2
Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Tęczow...
[Oferta 2 Pokoje | Borek | Balkon |]
mieszkanie wynajem Wrocław
2 Pokoje | Borek | Balkon |
2 200,00 zł (59,46 zł/m2)
Wrocław
piętro: 1 pokoje: 2 37 m2
Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Racławickiej. Układ Sypial...
[Oferta Trzypokojowe mieszkanie]
mieszkanie wynajem Wrocław
Trzypokojowe mieszkanie
1 500,00 zł (32,61 zł/m2)
Wrocław
piętro: 2 pokoje: 3 46 m2
Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok. 46m2. Mieszkanie dwustronne, na po...

Nie przegap nowych ogłoszeń!

[Oferta 3 Pokoje | Kwiska | Balkon]
mieszkanie wynajem Wrocław
3 Pokoje | Kwiska | Balkon
2 900,00 zł (53,70 zł/m2)
Wrocław
piętro: 9 pokoje: 3 54 m2
3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie po remoncie, położone w bloku na zielonym osiedlu przy u...
[Oferta Taras 220 m? | Jacuzzi + sauna | Angel Wings]
mieszkanie wynajem Wrocław
Taras 220 m? | Jacuzzi + sauna | Angel Wings
12 900,00 zł (86,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 pokoje: 3 150 m2
Wyjątkowy apartament z ogromnym tarasemDo wynajęcia luksusowy, przestronny apartament o po...
[Oferta 2 Pokoje | Taras | Śródmieście]
mieszkanie wynajem Wrocław
2 Pokoje | Taras | Śródmieście
3 800,00 zł (79,58 zł/m2)
Wrocław
piętro: Parter pokoje: 2 47,75 m2
Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy na ul. Marcinkowskieg...
[Oferta Ovo Modern Studio For Rent]
mieszkanie wynajem Wrocław
Ovo Modern Studio For Rent
2 300,00 zł (92,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 pokoje: 1 25 m2
MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowo...
[Oferta Świetna inwestycja blisko centrum]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Świetna inwestycja blisko centrum
550 000,00 zł (14 840,80 zł/m2)
Wrocław
piętro: 4 pokoje: 1 37,06 m2
Przedstawiamy urokliwy apartament zlokalizowany w nowoczesnej, kilkuletniej inwestycji fir...
[Oferta Przy Rynku Krawiecka]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Przy Rynku Krawiecka
836 400,00 zł (17 000,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 3 pokoje: 2 49,2 m2
Do sprzedaży elegancki apartament przy Rynku we Wrocławiu w Justin Center - ul.Krawiecka. ...
[Oferta Ovo Modern Studio For Sale]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Ovo Modern Studio For Sale
599 400,00 zł (21 600,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 pokoje: 1 27,75 m2
POLECAM DO SPRZEDAŻY MIESZKANIE W NOWOCZESNYM BUDYNKU ! Polecam do SPRZEDAŻY komfortową k...
[Oferta Luksusowy Apartament|14 Piętro|Duży Balkon]
mieszkanie wynajem Wrocław
Luksusowy Apartament|14 Piętro|Duży Balkon
3 500,00 zł (75,50 zł/m2)
Wrocław
piętro: 14 pokoje: 2 46,36 m2
Luksusowe Mieszkanie z Dużym Balkonem Położone na 14 Piętrze. Polecam do wynajmu luksusowe...
[Oferta Lokal inwestycyjny|Lokum Vena|Parking w Cenie]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Lokal inwestycyjny|Lokum Vena|Parking w Cenie
550 000,00 zł (16 923,08 zł/m2)
Wrocław
piętro: Parter pokoje: 1 32,5 m2
Nowoczesny lokal inwestycyjny 32,5 m² w prestiżowej inwestycji Lokum Vena - z miejscem pos...
[Oferta River Point Luksusowy Apartament]
mieszkanie wynajem Wrocław
River Point Luksusowy Apartament
4 700,00 zł (81,03 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 pokoje: 3 58 m2
Luksusowy, 3 - pokojowy apartament w inwestycji River Point na Kępie Mieszczańskiej na Sta...
[Oferta Wojszyce | 3 sypialnie | Duży Taras]
mieszkanie wynajem Wrocław
Wojszyce | 3 sypialnie | Duży Taras
4 500,00 zł (34,62 zł/m2)
Wrocław
piętro: 1 pokoje: 4 130 m2
Do wynajęcia mieszkanie  w domu wolnostojącym - składa się z przedpokoju na parterze i cał...
[Oferta Apartament Krawiecka]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Apartament Krawiecka
841 000,00 zł (17 093,50 zł/m2)
Wrocław
piętro: 3 pokoje: 2 49,2 m2
[Oferta Luxury Apartament In Krzyki]
mieszkanie wynajem Wrocław
Luxury Apartament In Krzyki
8 500,00 zł (73,28 zł/m2)
Wrocław
piętro: 1 pokoje: 3 116 m2
Luksusowy apartament w odrestaurowanej kamienicy  Do wynajęcia luksusowy apartament w wy...
[Oferta Apartament Krawiecka]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Apartament Krawiecka
869 000,00 zł (17 662,60 zł/m2)
Wrocław
piętro: 3 pokoje: 2 49,2 m2
[Oferta Inowrocławska Platinum Kawalerka Do SprzedaŻy]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Inowrocławska Platinum Kawalerka Do SprzedaŻy
505 000,00 zł (17 003,37 zł/m2)
Wrocław
piętro: 7 pokoje: 1 29,7 m2
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe w pełni wyposażone i umeblowane, w cichej lok...
[Oferta Ovo Modern Studio For Sale]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Ovo Modern Studio For Sale
663 225,00 zł (23 900,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 pokoje: 1 27,75 m2
POLECAM DO SPRZEDAŻY MIESZKANIE W NOWOCZESNYM BUDYNKU ! Polecam do SPRZEDAŻY  komfortową k...
[Oferta Wojszyce | 3 sypialnie | Duży Taras]
mieszkanie wynajem Wrocław
Wojszyce | 3 sypialnie | Duży Taras
4 500,00 zł (34,62 zł/m2)
Wrocław
piętro: 1 pokoje: 4 130 m2
Do wynajęcia mieszkanie w domu wolnostojącym - składa się z przedpokoju na parterze i cał...
[Oferta 2 Pokoje|Balkon|Klimatyzacja|Centrum]
mieszkanie wynajem Wrocław
2 Pokoje|Balkon|Klimatyzacja|Centrum
2 800,00 zł (75,68 zł/m2)
Wrocław
piętro: 3 pokoje: 2 37 m2
Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², poł...
[Oferta Ovo Modern Studio For Rent]
mieszkanie wynajem Wrocław
Ovo Modern Studio For Rent
2 200,00 zł (88,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 pokoje: 1 25 m2
[Oferta Dwupoziomowe mieszkanie, 6 pokoi - Ołtaszyn]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Dwupoziomowe mieszkanie, 6 pokoi - Ołtaszyn
1 890 000,00 zł (13 667,92 zł/m2)
Wrocław
piętro: Parter pokoje: 6 i więcej 138,28 m2
UWAGA!!! WRAZ Z UKAZANIEM SIĘ SŁOŃCA ZA OKNEM MAJOWA OBNIŻKA CENY!!! Dwupoziomowy komfort ...
[Oferta Stylowe mieszkanie 3-pokojowe z garażem i balkonem]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Stylowe mieszkanie 3-pokojowe z garażem i balkonem
985 000,00 zł (13 384,97 zł/m2)
Wrocław
piętro: Parter pokoje: 3 73,59 m2
3 pokoje + duży balkon + garaż • gotowe do wejścia - Szukasz mieszkania, które jest po ...
[Oferta Klimatyczne 40 m2 w pięknej kamienicy]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Klimatyczne 40 m2 w pięknej kamienicy
378 000,00 zł (9 450,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 2 pokoje: 2 40 m2
#Wrocław, Leśnica - ul. Średzka 33 • 2 pokoje •40 m²   - Szukasz klimatycznego mieszkania ...