Agencja nieruchomości Biuro Nieruchomości Sverum

Agencja nieruchomości Biuro Nieruchomości Sverum

NIP: 5732937039

34 [pokaż numer]

www.sverum.pl

Agencja nieruchomości Sverum działa od 17 lat na częstochowskim rynku nieruchomości. Powstała na bazie pasji jej założycieli. Atutem Sverum jest zespół wysoko wykwalifikowanych doradców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości.

  • profesjonalne doradztwo,
  • opiekę na każdym etapie procesu sprzedaży i zakupu.

Renomę naszej agencji nieruchomości potwierdzają:

  • 17 lat na rynku,
  • 943 pozytywnych opinii klientów.

Wiemy, jak wyróżnić ofertę naszych klientów i jak ją zaprezentować, aby w jak najkrótszym czasie znaleźć nabywców na ich nieruchomość. Posiadamy szeroką bazę kupujących, którym pomagamy w znalezieniu tego, czego szukają. Prowadzimy współpracę z firmami z całej Polski.

Niekonwencjonalny marketing nieruchomości

Logo Biuro Nieruchomości Sverum

Ogłoszenia

[Oferta Eleganckie mieszkanie Parkitka]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Eleganckie mieszkanie Parkitka
435 000,00 zł (11 486,66 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 2 pokoje: 2 37,87 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (salon z kuchnią, sypial...
[Oferta Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, Parkitka]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, Parkitka
739 760,00 zł (11 200,00 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 3 pokoje: 3 66,05 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o p...
[Oferta M3 na Parkitce, gotowe do wprowadzenia + komórka]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
M3 na Parkitce, gotowe do wprowadzenia + komórka
479 000,00 zł (9 315,44 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 2 pokoje: 2 51,42 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o p...
[Oferta M3 z dużym balkonem, Tysiąclecie]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
M3 z dużym balkonem, Tysiąclecie
299 000,00 zł (5 839,84 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 3 pokoje: 2 51,2 m2
Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfort...
[Oferta Apartament premium dwupoziomowy, Północ]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Apartament premium dwupoziomowy, Północ
1 200 000,00 zł (9 655,62 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 1 pokoje: 4 124,28 m2
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż przestronny dwupoziomowy apartament prem...
[Oferta Lokal handlowo- usługowy | Śródmieście]
lokal sprzedaz Częstochowa
Lokal handlowo- usługowy | Śródmieście
79 000,00 zł (4 082,69 zł/m2)
Częstochowa
19,35 m2
Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży lokal handlowo- usługowy. Loka...
[Oferta Wrzosowiak, M-4, Nieruchomości Częstochowa, Parter]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Wrzosowiak, M-4, Nieruchomości Częstochowa, Parter
460 000,00 zł (7 455,43 zł/m2)
Częstochowa
piętro: Parter pokoje: 3 61,7 m2
[Oferta Mieszkanie na sprzedaż,  Północ]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Mieszkanie na sprzedaż, Północ
460 000,00 zł (5 508,98 zł/m2)
Częstochowa
piętro: Parter pokoje: 4 83,5 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o p...
[Oferta Nowe mieszkanie do wynajęcia/ Ostatni Grosz]
mieszkanie wynajem Częstochowa
Nowe mieszkanie do wynajęcia/ Ostatni Grosz
1 300,00 zł (44,83 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 2 pokoje: 1 29 m2
Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym bloku typu M-...
[Oferta Rezydencja na Północy z fotowoltaiką]
dom sprzedaz Częstochowa
Rezydencja na Północy z fotowoltaiką
3 490 000,00 zł (6 349,03 zł/m2)
Częstochowa
pokoje: 6 i więcej 549,69 m2 1325 m2
Biuro nieruchomości Sverum prezentuje  reprezentacyjny dom wolnostojący  o powierzchni uży...
[Oferta Mieszkanie M4 z windą Raków]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Mieszkanie M4 z windą Raków
319 999,00 zł (5 565,20 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 6 pokoje: 3 57,5 m2
[Oferta Mieszkanie na sprzedaż, Tysiąclecie]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Mieszkanie na sprzedaż, Tysiąclecie
369 000,00 zł (6 589,29 zł/m2)
Częstochowa
piętro: Parter pokoje: 2 56 m2
[Oferta M2 od zaraz/nowy blok/Ostatni Grosz/Częstochowa]
pokój wynajem Częstochowa
M2 od zaraz/nowy blok/Ostatni Grosz/Częstochowa
1 200,00 zł
Częstochowa
piętro: Parter
Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-2 (kuchnia z jadalnią i p...
[Oferta Lokal handlowo-usługowy, Stare Miasto]
lokal sprzedaz Częstochowa
Lokal handlowo-usługowy, Stare Miasto
385 000,00 zł (4 335,59 zł/m2)
Częstochowa
88,8 m2
Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie lokal handlowo-usługowy na sprzedaż.Lokal u...
[Oferta Działka Stradom ul. Żmurki]
działka sprzedaz Częstochowa
Działka Stradom ul. Żmurki
100 000,00 zł (75,70 zł/m2)
Częstochowa
Rodzaj działki Działka usługowo-mieszkaniowa 1321 m2
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę mieszkaniowo-usługową zloka...
[Oferta Kamienica - dzielnica Podjasnogórska]
dom sprzedaz Częstochowa
Kamienica - dzielnica Podjasnogórska
1 195 000,00 zł (5 431,82 zł/m2)
Częstochowa
pokoje: 6 i więcej 220 m2 399 m2
Biuro nieruchomości Sverum prezentuje do sprzedaży dom- kamienicę o powierzchni użytkowej ...
[Oferta Mieszkanie na sprzedaż, Śródmieście]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Mieszkanie na sprzedaż, Śródmieście
349 000,00 zł (7 270,83 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 6 pokoje: 3 48 m2
[Oferta Dom z fotowoltaiką w spokojnej okolicy]
dom sprzedaz Myszków
Dom z fotowoltaiką w spokojnej okolicy
800 000,00 zł (7 181,33 zł/m2)
Myszków
pokoje: 4 111,4 m2 1712 m2
Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 111,40 ...
[Oferta mieszkanie z antresolą/Parkitka/ winda/taras]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
mieszkanie z antresolą/Parkitka/ winda/taras
774 080,00 zł (8 200,00 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 3 pokoje: 3 94,4 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z otwartą kuch...
[Oferta M3 Częstochowa/Parkitka /nowy blok/balkon/parking]
mieszkanie wynajem Częstochowa
M3 Częstochowa/Parkitka /nowy blok/balkon/parking
2 000,00 zł (50,31 zł/m2)
Częstochowa
piętro: 3 pokoje: 2 39,75 m2
Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (pokój z aneksem kuchen...
[Oferta Dom parterowy w Widzowie / gmina Kruszyna]
dom sprzedaz Widzów
Dom parterowy w Widzowie / gmina Kruszyna
780 000,00 zł (7 090,91 zł/m2)
Widzów
pokoje: 3 110 m2 1146 m2
Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 110m2 znajd...
[Oferta Duża działka pod zabudowę mieszkaniową w Lublińcu]
działka sprzedaz Lubliniec
Duża działka pod zabudowę mieszkaniową w Lublińcu
453 450,00 zł (150,00 zł/m2)
Lubliniec
Rodzaj działki Działka inna 3023 m2
Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Lublińcu, o powierzc...
[Oferta Działka na sprzedaż, Częstochowa Stradom]
działka sprzedaz Częstochowa
Działka na sprzedaż, Częstochowa Stradom
329 000,00 zł (286,34 zł/m2)
Częstochowa
Rodzaj działki Działka inna 1149 m2
Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1194 m², zlokalizowan...
[Oferta Luksusowe mieszkanie w centrum Katowic]
mieszkanie sprzedaz Katowice
Luksusowe mieszkanie w centrum Katowic
1 022 000,00 zł (19 992,18 zł/m2)
Katowice
piętro: 17 pokoje: 2 51,12 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuch...
[Oferta Nowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Nowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka
558 160,00 zł (8 000,00 zł/m2)
Częstochowa
piętro: Parter pokoje: 3 69,77 m2
Biuro Sverum Nieruchomości prezentuje nowe mieszkania na osiedlu NOWA CZĘSTOCHOWA, zlokali...
[Oferta Kawalerka do wprowadzenia/Częstochowa/Raków]
mieszkanie sprzedaz Częstochowa
Kawalerka do wprowadzenia/Częstochowa/Raków
185 000,00 zł (5 606,06 zł/m2)
Częstochowa
piętro: Parter pokoje: 1 33 m2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (pokój z kuchnią) o powi...
[Oferta Piękny nowy dom Myszków -Nowa Wieś]
dom sprzedaz Myszków
Piękny nowy dom Myszków -Nowa Wieś
799 000,00 zł (4 414,36 zł/m2)
Myszków
pokoje: 4 181 m2 1012 m2
Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny 135,5m2 w Myszkowie - Nowej wsi.Og...
[Oferta Budynek Użytkowy Częstochowa Bojemskiego]
lokal sprzedaz Częstochowa
Budynek Użytkowy Częstochowa Bojemskiego
4 500 000,00 zł (3 000,00 zł/m2)
Częstochowa
1500 m2
Biuro nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży budynek o łącznej powierzchni około 1500m²...
[Oferta Hala z rampą- Częstochowa, Wrzosowiak]
lokal wynajem Częstochowa
Hala z rampą- Częstochowa, Wrzosowiak
3 696,00 zł (22,00 zł/m2)
Częstochowa
168 m2
Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia halę z rampą. Hala o powierzch...
[Oferta Nowy dom parterowy Częstochowa Mirów]
dom sprzedaz Częstochowa
Nowy dom parterowy Częstochowa Mirów
780 000,00 zł (6 610,17 zł/m2)
Częstochowa
pokoje: 4 118 m2 600 m2
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperski...
FrutilsId: 66926b42-83e6-4adf-98d7-b7302fa2d818 Aktualizacja: 2026-04-14 14:18