Użytkownik Tomasz Małek

Ogłoszenia użytkownika

[Oferta Działka budowlana niedaleko MacDonalda]
działka sprzedaz Oława
Działka budowlana niedaleko MacDonalda
195 000,00 zł (235,79 zł/m2)
Oława
Rodzaj działki Działka budowlana 827 m2
UWAGA!!  Ostatnia działka w Oławie*  w takiej cenie! Działka budowlana w Oławie? W dzisiej...
[Oferta Duże gospodarstwo z potencjałem k. Strzelina 75 ar]
dom sprzedaz Strzelin
Duże gospodarstwo z potencjałem k. Strzelina 75 ar
299 000,00 zł (1 868,75 zł/m2)
Strzelin
pokoje: 5 160 m2 7500 m2
** Twoje miejsce na ziemi **  SKOROSZOWICE. Teraz nowa, rewelacyjna cena!! Zamieszkaj na ł...
[Oferta Unikatowe domy, ekskluzywna architektura. Oława]
dom sprzedaz Oława
Unikatowe domy, ekskluzywna architektura. Oława
1 299 000,00 zł (8 118,75 zł/m2)
Oława
pokoje: 5 160 m2 429 m2
**UWAGA PRZEDSPRZEDAŻ!! NOWY OTOK RESIDENCE - niecodzienne domy dla wymagających. poszuku...
[Oferta Quick Park- 43 m z ogródkiem w Nowym Otoku]
mieszkanie sprzedaz Oława
Quick Park- 43 m z ogródkiem w Nowym Otoku
414 240,00 zł (9 600,00 zł/m2)
Oława
piętro: Parter pokoje: 2 43,15 m2
ZIELONA DAGLEZJA - I etap komfortowej, rozchwytywanej inwestycji na Nowym Otoku w Oławie. ...
[Oferta Mieszkanie 2-pokojowe w Jelczu-Laskowicach]
mieszkanie sprzedaz Jelcz-Laskowice
Mieszkanie 2-pokojowe w Jelczu-Laskowicach
339 000,00 zł (9 809,03 zł/m2)
Jelcz-Laskowice
piętro: 1 pokoje: 2 34,56 m2
Na sprzedaż: Przytulne, 2 - pokojowe mieszkanie w Jelczu-Laskowicach, ul. Techników! * P...
[Oferta Klimatyczne 40 m2 w pięknej kamienicy]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Klimatyczne 40 m2 w pięknej kamienicy
378 000,00 zł (9 450,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 2 pokoje: 2 40 m2
#Wrocław, Leśnica - ul. Średzka 33 • 2 pokoje •40 m²   - Szukasz klimatycznego mieszkania ...
[Oferta Roi 8%! Specjalnie dla inwestora - Quick Park]
mieszkanie sprzedaz Oława
Roi 8%! Specjalnie dla inwestora - Quick Park
649 796,00 zł (6 952,66 zł/m2)
Oława
piętro: 1 pokoje: 5 93,46 m2
Dwa mieszkania na jednej Księdze Wieczystej!!  B2 _________ Kup i zarabiaj nawet 70 tys . ...
[Oferta Dwupoziomowe mieszkanie, 6 pokoi - Ołtaszyn]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Dwupoziomowe mieszkanie, 6 pokoi - Ołtaszyn
1 890 000,00 zł (13 667,92 zł/m2)
Wrocław
piętro: Parter pokoje: 6 i więcej 138,28 m2
UWAGA!!! WRAZ Z UKAZANIEM SIĘ SŁOŃCA ZA OKNEM MAJOWA OBNIŻKA CENY!!! Dwupoziomowy komfort ...
[Oferta Mieszkanie 3 pokoje]
mieszkanie sprzedaz Oleśnica
Mieszkanie 3 pokoje
555 000,00 zł (7 762,24 zł/m2)
Oleśnica
piętro: 4 pokoje: 3 71,5 m2
Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,5 m² (nie wliczając balkonu),...
[Oferta Zacharzyce ! Nowe budownictwo ! Blisko Jagodna]
mieszkanie wynajem Siechnice
Zacharzyce ! Nowe budownictwo ! Blisko Jagodna
2 500,00 zł (60,98 zł/m2)
Siechnice
piętro: 2 pokoje: 2 41 m2
Pierwszy najem !!! Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym mieszkaniu w spokojnej okolicy? M...
[Oferta 2 mieszkania z garażem]
mieszkanie sprzedaz Oleśnica
2 mieszkania z garażem
399 000,00 zł (5 391,89 zł/m2)
Oleśnica
piętro: Parter pokoje: 2 74 m2
WYJĄTKOWA OFERTA! BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z GARAŻEM, DODATKOWYM LOKALEM I OGRODEM - OLEŚNI...
[Oferta Do remontu, duże mieszkanie w kamienicy]
mieszkanie sprzedaz Brzeg
Do remontu, duże mieszkanie w kamienicy
207 900,00 zł (2 689,52 zł/m2)
Brzeg
piętro: 1 pokoje: 3 77,3 m2
//Kamienica, 77 m2, duże pomieszczenia, własna aranżacja, niska cena// poszukujesz dużego ...
[Oferta Mieszkanie 4 pokoje balkon]
mieszkanie sprzedaz Wysoka
Mieszkanie 4 pokoje balkon
899 000,00 zł (10 602,67 zł/m2)
Wysoka
piętro: 4 pokoje: 4 84,79 m2
Dwupoziomowe mieszkanie 84,79 m² z 2011 r. 4 pokoje. Wysoka ul. Brzozowa 13 Sprzedam nowo...
[Oferta Dom we Wrocławiu w genialnej cenie]
dom sprzedaz Wrocław
Dom we Wrocławiu w genialnej cenie
750 000,00 zł (4 901,96 zł/m2)
Wrocław
pokoje: 4 153 m2 1088 m2
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym i rodzinnym - dom w zabudow...
[Oferta Unikat w centrum! 83 m2 | parter | kamienica]
mieszkanie sprzedaz Oława
Unikat w centrum! 83 m2 | parter | kamienica
549 000,00 zł (6 584,31 zł/m2)
Oława
piętro: Parter pokoje: 2 83,38 m2
#Oława, Plac Zamkowy • centrum miasta • 83,83 m² • parter • kamienica • możliwość funkcji ...
[Oferta Centrum, kamienica z ogródkiem - unikat]
mieszkanie sprzedaz Oława
Centrum, kamienica z ogródkiem - unikat
599 000,00 zł (9 068,89 zł/m2)
Oława
piętro: Parter pokoje: 3 66,05 m2
#Oława, Karola Miarki • centrum miasta • 66 m² • dwupoziomowe z ogródkiem • kamienica  - S...
[Oferta Dom wolnostojący]
dom sprzedaz Czernica
Dom wolnostojący
799 000,00 zł (6 146,15 zł/m2)
Czernica
pokoje: 5 130 m2 1923 m2
DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ | CZERNICA | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY I RODZINNY Na sprzedaż dom jednorod...
[Oferta Stylowe mieszkanie 3-pokojowe z garażem i balkonem]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Stylowe mieszkanie 3-pokojowe z garażem i balkonem
985 000,00 zł (13 384,97 zł/m2)
Wrocław
piętro: Parter pokoje: 3 73,59 m2
3 pokoje + duży balkon + garaż • gotowe do wejścia - Szukasz mieszkania, które jest po ...
[Oferta Świetny lokal biurowy na śródmieściu]
lokal wynajem Wrocław
Świetny lokal biurowy na śródmieściu
2 700,00 zł (49,09 zł/m2)
Wrocław
55 m2
Biuro w świetnej lokalizacji na Śródmieściu. Ok 50 m2, dwa pomieszczenia połączone drzwiam...
[Oferta Lokal użytkowy blisko centrum]
lokal wynajem Wrocław
Lokal użytkowy blisko centrum
4 550,00 zł (33,70 zł/m2)
Wrocław
135 m2
Kompaktowy lokal handlowo-usługowy, z salą sprzedaży i zapleczem. Poszukujesz lokalu w bez...