Użytkownik Anna Michrowska

Anna Michrowska

Nieruchomości SIGNUM

Ogłoszenia użytkownika

[Oferta Apartament Krawiecka]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Apartament Krawiecka
869 000,00 zł (17 662,60 zł/m2)
Wrocław
piętro: 3 pokoje: 2 49,2 m2
Do sprzedaży elegancki apartament przy Rynku we Wrocławiu w Justin Center - ul.Krawiecka. ...
[Oferta Świetna inwestycja w Wysokiej]
dom sprzedaz Wysoka
Świetna inwestycja w Wysokiej
2 100 000,00 zł (3 962,26 zł/m2)
Wysoka
pokoje: 6 i więcej 530 m2 2069 m2
ŚWIETNA OFERTA INWESTYCYJNA W WYSOKIEJ GM.KOBIERZYCE. Działka 2069 mkw  o na osiedlu nowyc...
[Oferta Ovo Modern Studio For Rent]
mieszkanie wynajem Wrocław
Ovo Modern Studio For Rent
2 200,00 zł (88,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 pokoje: 1 25 m2
MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowo...
[Oferta Luxury Apartament In Bielany WrocŁawskie]
mieszkanie sprzedaz Bielany Wrocławskie
Luxury Apartament In Bielany WrocŁawskie
169 000,00 zł (1 256,51 zł/m2)
Bielany Wrocławskie
piętro: Parter pokoje: 5 134,5 m2
POLECAM DO SPRZEDAŻY DLA RODZINY LUB INWESTYCYJNIE! Luksusowy  apartament w Bielanach Wroc...
[Oferta Lokal inwestycyjny|Lokum Vena|Parking w Cenie]
lokal sprzedaz Wrocław
Lokal inwestycyjny|Lokum Vena|Parking w Cenie
550 000,00 zł (16 923,08 zł/m2)
Wrocław
32,5 m2
Nowoczesny lokal inwestycyjny 32,5 m² w prestiżowej inwestycji Lokum Vena - z miejscem pos...
[Oferta Apartament Krawiecka]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Apartament Krawiecka
841 000,00 zł (17 093,50 zł/m2)
Wrocław
piętro: 3 pokoje: 2 49,2 m2
[Oferta River Point Luksusowy Apartament]
mieszkanie wynajem Wrocław
River Point Luksusowy Apartament
4 700,00 zł (81,03 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 pokoje: 3 58 m2
Luksusowy, 3 - pokojowy apartament w inwestycji River Point na Kępie Mieszczańskiej na Sta...
[Oferta 2 Pokoje|Balkon|Klimatyzacja|Centrum]
mieszkanie wynajem Wrocław
2 Pokoje|Balkon|Klimatyzacja|Centrum
2 800,00 zł (75,68 zł/m2)
Wrocław
piętro: 3 pokoje: 2 37 m2
Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², poł...
[Oferta Wojszyce | 3 sypialnie | Duży Taras]
mieszkanie wynajem Wrocław
Wojszyce | 3 sypialnie | Duży Taras
4 500,00 zł (34,62 zł/m2)
Wrocław
piętro: 1 pokoje: 4 130 m2
Do wynajęcia mieszkanie  w domu wolnostojącym - składa się z przedpokoju na parterze i cał...
[Oferta Elegancki dom z ogrodem i garażem | Smolec]
dom wynajem Kąty Wrocławskie
Elegancki dom z ogrodem i garażem | Smolec
10 000,00 zł (62,50 zł/m2)
Kąty Wrocławskie
pokoje: 5 160 m2 770 m2
Przedstawiam wyjątkową ofertę - elegancki, wolnostojący dom do wynajęcia, położony na pięk...
[Oferta Ovo Modern Studio For Sale]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Ovo Modern Studio For Sale
607 725,00 zł (21 900,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 pokoje: 1 27,75 m2
POLECAM DO SPRZEDAŻY MIESZKANIE W NOWOCZESNYM BUDYNKU ! Polecam do SPRZEDAŻY  komfortową k...
[Oferta Inowrocławska Platinum Kawalerka Do SprzedaŻy]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Inowrocławska Platinum Kawalerka Do SprzedaŻy
505 000,00 zł (17 003,37 zł/m2)
Wrocław
piętro: 7 pokoje: 1 29,7 m2
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe w pełni wyposażone i umeblowane, w cichej lok...
[Oferta Lokal inwestycyjny|Lokum Vena|Parking w Cenie]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Lokal inwestycyjny|Lokum Vena|Parking w Cenie
550 000,00 zł (16 923,08 zł/m2)
Wrocław
piętro: Parter pokoje: 1 32,5 m2
[Oferta Świetna inwestycja w Wysokiej]
dom sprzedaz Wysoka
Świetna inwestycja w Wysokiej
2 100 000,00 zł (3 962,26 zł/m2)
Wysoka
pokoje: 6 i więcej 530 m2 2069 m2
[Oferta Ovo Modern Studio For Rent]
mieszkanie wynajem Wrocław
Ovo Modern Studio For Rent
2 400,00 zł (96,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 pokoje: 1 25 m2
Kawalerka | 25 m² | 5 piętro | taras 9 m² z panoramą miasta Polecam do wynajmu komfortową,...
[Oferta Elegancki dom z ogrodem i garażem | Smolec]
dom wynajem Kąty Wrocławskie
Elegancki dom z ogrodem i garażem | Smolec
10 000,00 zł (62,50 zł/m2)
Kąty Wrocławskie
pokoje: 5 160 m2 770 m2
[Oferta Inowrocławska Platinum Kawalerka Do SprzedaŻy]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Inowrocławska Platinum Kawalerka Do SprzedaŻy
505 000,00 zł (17 003,37 zł/m2)
Wrocław
piętro: 7 pokoje: 1 29,7 m2
BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe w pełni wyposażon...
[Oferta Komfortowy Dom Do Wynajmu]
dom wynajem Wrocław
Komfortowy Dom Do Wynajmu
9 000,00 zł (31,58 zł/m2)
Wrocław
pokoje: 5 285 m2 750 m2
Do wynajęcia luksusowy dom położony w zacisznej uliczce Psiego Pola, blisko wylotu na Wars...
[Oferta Ovo Modern Studio For Sale]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Ovo Modern Studio For Sale
663 225,00 zł (23 900,00 zł/m2)
Wrocław
piętro: 5 pokoje: 1 27,75 m2
[Oferta Luxury Apartament In Krzyki]
mieszkanie wynajem Wrocław
Luxury Apartament In Krzyki
8 500,00 zł (73,28 zł/m2)
Wrocław
piętro: 1 pokoje: 3 116 m2
Luksusowy apartament w odrestaurowanej kamienicy  Do wynajęcia luksusowy apartament w wy...
[Oferta Platinum InowrocŁawska Kawalerka Do SprzedaŻy]
mieszkanie sprzedaz Wrocław
Platinum InowrocŁawska Kawalerka Do SprzedaŻy
505 000,00 zł (17 003,37 zł/m2)
Wrocław
piętro: 7 pokoje: 1 29,7 m2
[Oferta High-End House|Perfect for a Family|Garden]
dom wynajem Kobierzyce
High-End House|Perfect for a Family|Garden
10 900,00 zł (48,44 zł/m2)
Kobierzyce
pokoje: 6 i więcej 225 m2 400 m2
Modern Semi-Detached House | 225 m² | 4 Bedrooms | Garden | Air Conditioning | 2 Parking S...
[Oferta 2 Pokoje|Balkon|Klimatyzacja|Centrum]
mieszkanie wynajem Wrocław
2 Pokoje|Balkon|Klimatyzacja|Centrum
2 800,00 zł (75,68 zł/m2)
Wrocław
piętro: 3 pokoje: 2 37 m2
[Oferta Luksusowy Apartament|14 Piętro|Duży Balkon]
mieszkanie wynajem Wrocław
Luksusowy Apartament|14 Piętro|Duży Balkon
3 500,00 zł (75,50 zł/m2)
Wrocław
piętro: 14 pokoje: 2 46,36 m2
Luksusowe Mieszkanie z Dużym Balkonem Położone na 14 Piętrze. Polecam do wynajmu luksusowe...
[Oferta Szereg skrajny na dużej działce]
dom sprzedaz Bielany Wrocławskie
Szereg skrajny na dużej działce
1 990 000,00 zł (9 476,19 zł/m2)
Bielany Wrocławskie
pokoje: 6 i więcej 210 m2 503 m2
Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję - piękny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej poło...
[Oferta Elegancki dom z ogrodem i garażem | Smolec]
dom wynajem Kąty Wrocławskie
Elegancki dom z ogrodem i garażem | Smolec
9 000,00 zł (56,25 zł/m2)
Kąty Wrocławskie
pokoje: 5 160 m2 770 m2
[Oferta Wojszyce | 3 sypialnie | Duży Taras]
mieszkanie wynajem Wrocław
Wojszyce | 3 sypialnie | Duży Taras
4 500,00 zł (34,62 zł/m2)
Wrocław
piętro: 1 pokoje: 4 130 m2
Do wynajęcia mieszkanie w domu wolnostojącym - składa się z przedpokoju na parterze i cał...
[Oferta Elegancki dom z ogrodem i garażem | Smolec]
dom wynajem Kąty Wrocławskie
Elegancki dom z ogrodem i garażem | Smolec
10 000,00 zł (62,50 zł/m2)
Kąty Wrocławskie
pokoje: 5 160 m2 770 m2