Warszawa Ogłoszenia Nieruchomości Mieszkania Mieszkanie na sprzedaż Wyniki wyszukiwania

Mapa
[Oferta Powiśle - 3 pok. mieszkanie z ogromnym tarasem!]
mieszkanie sprzedaz Warszawa
Powiśle - 3 pok. mieszkanie z ogromnym tarasem!
2 570 000,00 zł (49 961,12 zł/m2)
Warszawa
piętro: 7 pokoje: 3 51,44 m2
Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego trzypokojowego apartame...
[Oferta Ostatnie piętro | 3 pok.+ balkon | Garaż i komórka]
mieszkanie sprzedaz Warszawa
Ostatnie piętro | 3 pok.+ balkon | Garaż i komórka
885 000,00 zł (21 522,37 zł/m2)
Warszawa
piętro: 6 pokoje: 3 41,12 m2
Na sprzedaż ergonomiczne, 3-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze z dużym balkonem i cic...
[Oferta 130 metrów do dyspozycji*2 ogródki, garaż, komórka]
mieszkanie sprzedaz Warszawa
130 metrów do dyspozycji*2 ogródki, garaż, komórka
1 598 000,00 zł (23 850,75 zł/m2)
Warszawa
piętro: Parter pokoje: 4 67 m2
Chcesz mieć nieco więcej przestrzeni do życia, miejsce do zabawy dla dzieci lub po prostu ...
[Oferta Architektoniczne arcydzieło - Loft w Wilanowie]
mieszkanie sprzedaz Warszawa
Architektoniczne arcydzieło - Loft w Wilanowie
1 795 000,00 zł (18 886,78 zł/m2)
Warszawa
piętro: 3 pokoje: 3 95,04 m2
STYLOWE LOFTOWE MIESZKANIE W WILANOWIE - ARCHITEKTONICZNE ARCYDZIEŁO Z LICZNYMI PUBLIKACJA...

Nie przegap nowych ogłoszeń!

[Oferta Przy M1 Kabaty | Wysoki standard | Garaż i komórka]
mieszkanie sprzedaz Warszawa
Przy M1 Kabaty | Wysoki standard | Garaż i komórka
1 025 000,00 zł (14 833,57 zł/m2)
Warszawa
piętro: 4 pokoje: 2 69,1 m2
Na sprzedaż przestrzenne, urokliwe, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie z od...