Lokalizacja
+0 km
+5 km
+10 km
+20 km
+50 km
Częstochowa
M-4 na Północy
360 000,00 zł
(5 901,64 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: 4
•
pokoje: 3
•
61 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią, łaz...
mieszkanie
sprzedaz
Częstochowa
Tysiąclecie 2 pokoje!
229 000,00 zł
(5 000,00 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: 4
•
pokoje: 2
•
45,8 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o p...
mieszkanie
sprzedaz
Częstochowa
M3 Dwa pokoje z wnęką Śródmieście Częstochowa
237 000,00 zł
(5 174,67 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: Parter
•
pokoje: 2
•
45,8 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania typu M-3 ...
lokal
wynajem
Częstochowa
Lokal użytkowy 90m2 Tysiąclecie
1 500,00 zł
(16,67 zł/m
2
)
Częstochowa
90 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia lokal .Lokal użytkowy o powier...
Nie przegap nowych ogłoszeń!
Utwórz powiadomienie
mieszkanie
sprzedaz
Częstochowa
Dom w Szarlejce, gmina Wręczyca Wielka
210 000,00 zł
(6 481,48 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: 3
•
pokoje: 1
•
32,4 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (pokój z kuchnią, łazie...
mieszkanie
wynajem
Częstochowa
Mieszkanie do wynajęcia, 3 pokoje, Parkitka
3 000,00 zł
(48,06 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: 1
•
pokoje: 3
•
62,42 m
2
Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (salon z aneksem kuchen...
mieszkanie
sprzedaz
Częstochowa
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, Tysiąclecie
370 000,00 zł
(5 873,02 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: 3
•
pokoje: 3
•
63 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie typu M-4 (3 pokoje z...
mieszkanie
sprzedaz
Częstochowa
M-3 Tysiąclecie do wprowadzenia.
290 000,00 zł
(7 816,71 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: 3
•
pokoje: 2
•
37,1 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowe mieszkanie typu M-3 o powierzchni 37,10 m²...
mieszkanie
sprzedaz
Częstochowa
M-3 na Tysiacleciu
319 000,00 zł
(6 206,23 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: 2
•
pokoje: 2
•
51,4 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie typu M-3 (2 pokoje z...
lokal
sprzedaz
Częstochowa
Rezydencja na Północy z fotowoltaiką
3 490 000,00 zł
(6 349,03 zł/m
2
)
Częstochowa
549,69 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowy budynek do prowadzenia działalności gospod...
dom
sprzedaz
Częstochowa
Rezydencja na Północy z fotowoltaiką
3 490 000,00 zł
(6 349,03 zł/m
2
)
Częstochowa
pokoje: 6 i więcej
•
549,69 m
2
•
1325 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowy, reprezentacyjny dom wolnostojący o powier...
mieszkanie
wynajem
Częstochowa
M3 komfortowe z balkonem Częstochowa Wrzosowiak
2 200,00 zł
(50,69 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: Parter
•
pokoje: 2
•
43,4 m
2
Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu M-3 ( 2 pokoje z...
mieszkanie
sprzedaz
Częstochowa
Mieszkanie pierwsze piętro Wrzosowiak
419 000,00 zł
(6 584,94 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: 1
•
pokoje: 3
•
63,63 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 o powierzchni o 63,63m² ...
mieszkanie
sprzedaz
Częstochowa
Tanie Mieszkanie Dwa Pokoje Wrzosowiak
224 900,00 zł
(5 380,38 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: 7
•
pokoje: 2
•
41,8 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 o powierzchni o 41,8m² p...
mieszkanie
sprzedaz
Częstochowa
Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, Parkitka
739 760,00 zł
(11 200,00 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: 3
•
pokoje: 3
•
66,05 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o p...
mieszkanie
sprzedaz
Częstochowa
M3 na Parkitce, gotowe do wprowadzenia + komórka
479 000,00 zł
(9 315,44 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: 2
•
pokoje: 2
•
51,42 m
2
mieszkanie
sprzedaz
Częstochowa
M3 z dużym balkonem, Tysiąclecie
299 000,00 zł
(5 839,84 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: 3
•
pokoje: 2
•
51,2 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfort...
mieszkanie
sprzedaz
Częstochowa
Apartament premium dwupoziomowy, Północ
1 200 000,00 zł
(9 655,62 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: 1
•
pokoje: 4
•
124,28 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż przestronny dwupoziomowy apartament prem...
lokal
sprzedaz
Częstochowa
Lokal handlowo- usługowy | Śródmieście
79 000,00 zł
(4 082,69 zł/m
2
)
Częstochowa
19,35 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży lokal handlowo- usługowy. Loka...
mieszkanie
sprzedaz
Częstochowa
Wrzosowiak, M-4, Nieruchomości Częstochowa, Parter
460 000,00 zł
(7 455,43 zł/m
2
)
Częstochowa
piętro: Parter
•
pokoje: 3
•
61,7 m
2
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje komfortowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 61,70 m...
mieszkanie
sprzedaz
Częstochowa