Wręczyca Wielka Ogłoszenia Nieruchomości Działki Działka sprzedaż Działka z dużym potencjałem w świetnej okolicy

Działka z dużym potencjałem w świetnej okolicy

165 000,00 zł (162,88 zł/m2)
Wręczyca Wielka

517[pokaż numer]

Biuro Nieruchomości Sverum

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę we Wręczycy Wielkiej przy ul. Brzozowej o powierzchni 1013 m2

  • DZIAŁKA : o pow. 1013 m2
  • WYMIARY : w prostokącie, licząc od drogi szer. 22 m i dł. ok 46 m
  • MEDIA : woda w drodze, prąd oraz kanalizacja w działce
  • ATUTY : działka położona w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, duża szerokość

LOKALIZACJA

Bardzo blisko do centrum Wręczycy, sklepy: Dino, Biedronka oraz lokalne punkty handlowe. Niedaleko również poczta, apteka, szkoła i przedszkole. Okolica jest cicha, zdominowana przez nową zabudowę jednorodzinną oraz w pobliżu tereny leśne ok. 200m.

MPZP

Nieruchomość gruntowa niezabudowana jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu 3 MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej 
Cała treść Uchwały dostępna na stronie Urzędu Gminy Wręczyca Wielka: Uchwała Numer: IX/102/11 z dnia   07.07.2011

Oferta dostępna wyłącznie u mnie.

Uwaga: zdjęcie z domem ma charakter orientacyjny. Działka jest niezabudowana i wizualizacja pokazuje jedynie inspirację, jak może wyglądać Twój przyszły dom.

Adrian Dąbrowski
886 654 694

Specyfikacja

Rodzaj działki
Działka budowlana
Powierzchnia
1013 m2

Wyślij wiadomość

FrutilsId: 0b787a69-8b21-4d7c-abd3-807b0821f64b Aktualizacja: 2026-05-13 11:30