Użytkownik Infinity Space

Infinity Space to firma zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na najwyższym poziomie. Zespół naszych specjalistów zapewnia profesjonalne wsparcie w sprzedaży, wynajmie, kupnie i najmie nieruchomości. Świadczymy także usługi zarządzania najmem nieruchomości premium, home stagingu i wiele innych.

Ogłoszenia użytkownika

[Oferta DOM W CENIE MIESZKANIA W CICHEJ OKOLICY | WILANÓW]
dom sprzedaz Warszawa
DOM W CENIE MIESZKANIA W CICHEJ OKOLICY | WILANÓW
1 799 000,00 zł (9 672,04 zł/m2)
Warszawa
pokoje: 6 i więcej 186 m2 460 m2
DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W WYSOKIM STANDARDZIE | WILANÓW POWSIN(English version below)-...
[Oferta Przy M1 Kabaty | Wysoki standard | Garaż i komórka]
mieszkanie sprzedaz Warszawa
Przy M1 Kabaty | Wysoki standard | Garaż i komórka
1 025 000,00 zł (14 833,57 zł/m2)
Warszawa
piętro: 4 pokoje: 2 69,1 m2
Na sprzedaż przestrzenne, urokliwe, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie z od...
[Oferta Komfortowe i jasne mieszkanie z widokiem]
mieszkanie wynajem Legionowo
Komfortowe i jasne mieszkanie z widokiem
2 990,00 zł (71,65 zł/m2)
Legionowo
piętro: 5 pokoje: 2 41,73 m2
Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 42 m² z dużym balkonem, położone na...
[Oferta 130 metrów do dyspozycji*2 ogródki, garaż, komórka]
mieszkanie sprzedaz Warszawa
130 metrów do dyspozycji*2 ogródki, garaż, komórka
1 598 000,00 zł (23 850,75 zł/m2)
Warszawa
piętro: Parter pokoje: 4 67 m2
Chcesz mieć nieco więcej przestrzeni do życia, miejsce do zabawy dla dzieci lub po prostu ...
[Oferta Nowy! | Towarowa Towers | 6 piętro | Klima | Garaż]
mieszkanie wynajem Warszawa
Nowy! | Towarowa Towers | 6 piętro | Klima | Garaż
4 900,00 zł (113,95 zł/m2)
Warszawa
piętro: 6 pokoje: 2 43 m2
NOWY! | TOWAROWA TOWERS | 2 POKOJE | GARAŻ PODZIEMNY | WYSOKI STANDARD | KLIMATYZACJA(Engl...
[Oferta Dom z dużym potencjałem | Ogród | Stare Bielany]
dom sprzedaz Warszawa
Dom z dużym potencjałem | Ogród | Stare Bielany
3 499 000,00 zł (22 574,19 zł/m2)
Warszawa
pokoje: 6 i więcej 155 m2 492 m2
DOM W ZABUWIE BLIŻNIACZEJ Z DUŻYM POTENCJAŁEM  | STARE BIELANY(English version below)Na sp...
[Oferta Nowe! | 3 pokoje | Park Szczęśliwicki | Garaż]
mieszkanie wynajem Warszawa
Nowe! | 3 pokoje | Park Szczęśliwicki | Garaż
4 400,00 zł (66,67 zł/m2)
Warszawa
piętro: 3 pokoje: 3 66 m2
NOWE | 3 POKOJE | 66 m² | UL. WŁODARZEWSKA | PRZY PARKU SZCZĘŚLIWICKIM | IDEALNE DLA RODZI...
[Oferta 3 pokoje | Po Generalnym Remoncie | A/C | Parking]
mieszkanie wynajem Warszawa
3 pokoje | Po Generalnym Remoncie | A/C | Parking
3 900,00 zł (81,25 zł/m2)
Warszawa
piętro: 1 pokoje: 3 48 m2
TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE 48 m² | PO GENERALNYM REMONCIE | KLIMATYZACJA | SADY ŻOLIBORSKIE |...
[Oferta Działka z MPZP pod dom lub bliźniak!]
działka sprzedaz Warszawa
Działka z MPZP pod dom lub bliźniak!
1 350 000,00 zł (1 204,28 zł/m2)
Warszawa
Rodzaj działki Działka inna 1121 m2
Prezentujemy Państwu urokliwą działkę położoną na zielonej Białołęce na pograniczu Kobiałk...
[Oferta Ciche 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Garaż]
mieszkanie wynajem Warszawa
Ciche 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Garaż
3 430,00 zł (76,22 zł/m2)
Warszawa
piętro: 2 pokoje: 2 45 m2
Do wynajęcia ciche i jasne 2-pokojowe mieszkanie 45 m² z balkonem znajdujące się na drugim...
[Oferta 46m2 | Towarowa Towers | 14 piętro | Klima | Garaż]
mieszkanie wynajem Warszawa
46m2 | Towarowa Towers | 14 piętro | Klima | Garaż
6 900,00 zł (150,00 zł/m2)
Warszawa
piętro: 14 pokoje: 2 46 m2
46 m2 | TOWAROWA TOWERS | 2 POKOJE | GARAŻ PODZIEMNY | WYSOKI STANDARD | KLIMATYZACJA(Engl...
[Oferta Działki z leśnym klimatem obok jeziora | 1300-2600]
działka sprzedaz Nowe Miasto
Działki z leśnym klimatem obok jeziora | 1300-2600
110 000,00 zł (84,62 zł/m2)
Nowe Miasto
Rodzaj działki Działka inna 1300 m2
DO SPRZEDANIA DZIAŁKI Z KLIMATEM LASU BLISKO JEZIORA | NOWE MIASTO, POWIAT PŁOŃSKISprzedaw...
[Oferta Premium 77 m2 | Nova Królikarnia | Klima | Garaż]
mieszkanie wynajem Warszawa
Premium 77 m2 | Nova Królikarnia | Klima | Garaż
7 400,00 zł (96,10 zł/m2)
Warszawa
piętro: 1 pokoje: 3 77 m2
PREMIUM  77 m2 | NOVA KRÓLIKARNIA - MOKOTÓW | KLIMATYZACJA | GARAŻ PODZIEMNY | KOMÓRKA LOK...
[Oferta 4 pokoje dla rodziny | Zielona okolica]
mieszkanie wynajem Warszawa
4 pokoje dla rodziny | Zielona okolica
3 780,00 zł (50,40 zł/m2)
Warszawa
piętro: 6 pokoje: 4 75 m2
CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE 75 m2 NA ZIELONYM OSIEDLU | MIEJSCE PARKINGOWE | PRZYJAZNE ZWIER...
[Oferta Architektoniczne arcydzieło - Loft w Wilanowie]
mieszkanie sprzedaz Warszawa
Architektoniczne arcydzieło - Loft w Wilanowie
1 795 000,00 zł (18 886,78 zł/m2)
Warszawa
piętro: 3 pokoje: 3 95,04 m2
STYLOWE LOFTOWE MIESZKANIE W WILANOWIE - ARCHITEKTONICZNE ARCYDZIEŁO Z LICZNYMI PUBLIKACJA...
[Oferta Perła! 4 pok. na Żoli| 2 loggie, 2 parkingi + box]
mieszkanie wynajem Warszawa
Perła! 4 pok. na Żoli| 2 loggie, 2 parkingi + box
9 970,00 zł (118,69 zł/m2)
Warszawa
piętro: 2 pokoje: 4 84 m2
Na wynajem nowy, elegancki, 4-pokojowy apartament z dwoma łazienkami, garderobą oraz dwoma...
[Oferta Dom wolnostojący | Kameralne osiedle | SMART HOME]
dom sprzedaz Warszawa
Dom wolnostojący | Kameralne osiedle | SMART HOME
3 750 000,00 zł (13 537,91 zł/m2)
Warszawa
pokoje: 4 277 m2 1202 m2
DOM WOLNOSTOJĄCY NA KAMERALNYM I CICHYM OSIEDLUDescription in English available on request...
[Oferta Dom blisko Miasteczka Wilanów | GARAŻ | OG. PODŁ.]
dom sprzedaz Warszawa
Dom blisko Miasteczka Wilanów | GARAŻ | OG. PODŁ.
1 999 000,00 zł (11 488,51 zł/m2)
Warszawa
pokoje: 5 174 m2 540 m2
DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI | WILANÓW POWSIN | B1(English version b...
[Oferta DOM W CENIE MIESZKANIA W CICHEJ OKOLICY | WILANÓW]
dom sprzedaz Warszawa
DOM W CENIE MIESZKANIA W CICHEJ OKOLICY | WILANÓW
1 799 000,00 zł (9 672,04 zł/m2)
Warszawa
pokoje: 6 i więcej 186 m2 460 m2