Częstochowa Ogłoszenia Nieruchomości Mieszkania Mieszkanie na wynajem Kawalerka - Tysiąclecie 1 piętro z balkonem

Kawalerka - Tysiąclecie 1 piętro z balkonem

1 200,00 zł (57,14 zł/m2)
Częstochowa

517[pokaż numer]

Biuro Nieruchomości Sverum

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie typu M-2 o powierzchni 21 m², położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie.

Lokal idealny dla singla lub pary - komfortowy układ, pełne wyposażenie oraz świetna lokalizacja sprawiają, że mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz.

Układ mieszkania

  • pokój dzienny z aneksem kuchennym,
  • łazienka z WC,
  • balkon,
  • dodatkowo piwnica o powierzchni 6 m².

Pokój

  • rozkładana sofa 3-osobowa,

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej części dzielnicy Tysiąclecie. W pobliżu dostępne są:

  • sklepy i punkty usługowe,
  • szkoły i przedszkola,
  • komunikacja miejska,
  • tereny spacerowe i rekreacyjne.

Koszty najmu

  • czynsz najmu: 1200 zł,
  • czynsz administracyjny: 441 zł,
  • media według zużycia: prąd, woda, gaz,
  • kaucja: 2000 zł.
  • Dostępne od 01.06.2025 r.

Najważniejsze atuty

  • 1 piętro
  • balkon
  • zmywarka
  • piwnica
  • ogrzewanie miejskie
  • spokojna okolica
  • miejsca parkingowe pod blokiem
  • mieszkanie w pełni wyposażone

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.