Częstochowa Ogłoszenia Nieruchomości Mieszkania Mieszkanie na sprzedaż Duże mieszkanie na sprzedaż

Duże mieszkanie na sprzedaż

499 000,00 zł (6 632,99 zł/m2)
Częstochowa

517[pokaż numer]

Biuro Nieruchomości Sverum

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 75,23 m2 położonego na parterze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy Stare Miasto. 

Lokalizacja:
Komunikację zapewniają: linie autobusowe miejskie oraz tramwaj
Tereny rekreacyjne: plac zabaw, rower miejski, obiekty sportowe
Punkty usługowe: Biedronka, Lidl, Bankomat
Instytucje: Przedszkole, Przychodnia, Kościół, Galeria Jurajska

Zapraszam na prezentację oraz po więcej informacji.

Adrian Dąbrowski

Specyfikacja

Piętro
Parter
Liczba pokoi
3
Metraż
75,23 m2
Rodzaj zabudowy
Blok
Rynek
wtórny
Rok budowy
1962

Wyślij wiadomość

FrutilsId: 77731b8a-8cf8-4702-abeb-235af0346bee Aktualizacja: 2026-05-22 08:16