Częstochowa Ogłoszenia Nieruchomości Mieszkania Mieszkanie na sprzedaż Dom w Szarlejce, gmina Wręczyca Wielka

Dom w Szarlejce, gmina Wręczyca Wielka

210 000,00 zł (6 481,48 zł/m2)
Częstochowa

517[pokaż numer]

Biuro Nieruchomości Sverum

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (pokój  z kuchnią, łazienka, przedpokój) o powierzchni 32,4 m2. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie, w dzielnicy Północ. 

STANDARD WYKOŃCZENIA:

  • Podłogi: panel , płytka
  • Ściany: gładź gipsowa,
  • Łazienka: wanna, umywalka, wc
  • okna PCV

Budynek:

  • Do lokalu przynależy: piwnica,Winda, duży balkon
  • Zabezpieczenia: domofon
  • Ogrzewanie: CO miejskie
  • Dostępne media: prąd, woda, gaz
  • Miejsca parkingowe pod blokiem.

LOKALIZACJA:

  • Komunikację zapewniają linie autobusowe, linia tramwajowa, rowery miejskie,
  • Tereny rekreacyjne: place zabaw, park Promenada
  • Punkty Usługowe: CH Auchan, Sklepy osiedlowe, Biedronka, Bank, bankomaty,
  • Instytucje: Przedszkole, Szkoła, Przychodnia, Kościół.

Najważniejsze atuty tej nieruchomości:

  • Funkcjonalny układ M-2 - 32,4 m² z osobną kuchnią, łazienką i przedpokojem, idealne dla singla, pary lub pod inwestycję.
  • Atrakcyjna lokalizacja - Częstochowa, dzielnica Północ - dobrze rozwinięta infrastruktura i spokojne osiedle.
  • 3 piętro w bloku z windą - komfort codziennego użytkowania.
  • Duży balkon - dodatkowa przestrzeń do wypoczynku.
  • Piwnica w cenie - praktyczne miejsce do przechowywania.
  • Mieszkanie gotowe do zamieszkania - gładzie gipsowe, panele i okna PCV.
  • Ogrzewanie miejskie (CO) - wygoda i niższe koszty eksploatacji.
  • Dostępne miejsca parkingowe pod blokiem.
  • Bardzo dobra komunikacja - autobusy, tramwaj oraz rowery miejskie.
  • Blisko terenów rekreacyjnych - park Promenada i place zabaw.
  • Pełna infrastruktura w pobliżu - Auchan, Biedronka, sklepy osiedlowe, banki, przychodnia, szkoły i przedszkola.