Częstochowa Ogłoszenia Nieruchomości Mieszkania Sprzedaż mieszkania Wrzosowiak, M-4, Nieruchomości Częstochowa, Parter

Wrzosowiak, M-4, Nieruchomości Częstochowa, Parter

460 000,00 zł (7 455,43 zł/m2)
Częstochowa

517[pokaż numer]

Biuro Nieruchomości Sverum

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 61,70 m2 położonego na parterze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy Wrzosowiak.

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych? Oto oferta dla Ciebie !
Wnętrze wykończone z dbałością o detale: na podłogach panele i płytki, na ścianach gładzie oraz stylowy kamień dekoracyjny. Dużym atutem jest wymiana wszystkich drzwi (wewnętrznych i zewnętrznych) wraz z ościeżnicami. Okna PCV wychodzą na dwie strony świata (północ-południe), co zapewnia idealne doświetlenie.
Mieszkanie znajduje się w bloku po termomodernizacji. Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej (CO miejskie), dostępne wszystkie media (prąd, woda). Bezpieczeństwo zapewnia domofon oraz drzwi antywłamaniowe.

STANDARD WYKOŃCZENIA:
Podłogi - płytki, panele;
Ściany - gładź gipsowa; kamień dekoracyjny

Lokalizacja:
Komunikację zapewniają: linie autobusowe miejskie oraz tramwaj
Tereny rekreacyjne: plac zabaw, rower miejski, obiekty sportowe
Punkty usługowe: Biedronka, Lidl, Bankomat, Action
Instytucje: Przedszkole, Przychodnia, Kościół, Centrum handlowe Jagiellończycy

Udzielamy bezpłatnej pomocy w kredytowaniu nieruchomości.

Oferta wyłącznie u mnie!
Zapraszam na prezentację!!

Łukasz Karoń
510 166 429

Specyfikacja