Lokalizacja
+0 km
+5 km
+10 km
+20 km
+50 km
Wrocław
3 pokojowe mieszkanie na ul. Przyjaźni
799 000,00 zł
(11 679,58 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 3
•
pokoje: 3
•
68,41 m
2
3 pokoje | balkon | osobna kuchnia | garaż | ul. Przyjaźni | Wrocław * Szukasz mieszkani...
mieszkanie
wynajem
Wrocław
2 pokoje z balkonem, ul. Tęczowa, wolne od zaraz
2 500,00 zł
(72,93 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 2
•
pokoje: 2
•
34,28 m
2
Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Tęczow...
mieszkanie
wynajem
Wrocław
2 Pokoje | Borek | Balkon |
2 200,00 zł
(59,46 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 1
•
pokoje: 2
•
37 m
2
Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Racławickiej. Układ Sypial...
mieszkanie
wynajem
Wrocław
Trzypokojowe mieszkanie
1 500,00 zł
(32,61 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 2
•
pokoje: 3
•
46 m
2
Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok. 46m2. Mieszkanie dwustronne, na po...
Nie przegap nowych ogłoszeń!
Utwórz powiadomienie
mieszkanie
wynajem
Wrocław
3 Pokoje | Kwiska | Balkon
2 900,00 zł
(53,70 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 9
•
pokoje: 3
•
54 m
2
3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie po remoncie, położone w bloku na zielonym osiedlu przy u...
mieszkanie
wynajem
Wrocław
Taras 220 m? | Jacuzzi + sauna | Angel Wings
12 900,00 zł
(86,00 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 5
•
pokoje: 3
•
150 m
2
Wyjątkowy apartament z ogromnym tarasemDo wynajęcia luksusowy, przestronny apartament o po...
mieszkanie
wynajem
Wrocław
2 Pokoje | Taras | Śródmieście
3 800,00 zł
(79,58 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: Parter
•
pokoje: 2
•
47,75 m
2
Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy na ul. Marcinkowskieg...
mieszkanie
wynajem
Wrocław
Ovo Modern Studio For Rent
2 300,00 zł
(92,00 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 5
•
pokoje: 1
•
25 m
2
MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowo...
mieszkanie
sprzedaz
Wrocław
Świetna inwestycja blisko centrum
550 000,00 zł
(14 840,80 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 4
•
pokoje: 1
•
37,06 m
2
Przedstawiamy urokliwy apartament zlokalizowany w nowoczesnej, kilkuletniej inwestycji fir...
mieszkanie
sprzedaz
Wrocław
Przy Rynku Krawiecka
836 400,00 zł
(17 000,00 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 3
•
pokoje: 2
•
49,2 m
2
Do sprzedaży elegancki apartament przy Rynku we Wrocławiu w Justin Center - ul.Krawiecka. ...
mieszkanie
sprzedaz
Wrocław
Ovo Modern Studio For Sale
599 400,00 zł
(21 600,00 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 5
•
pokoje: 1
•
27,75 m
2
POLECAM DO SPRZEDAŻY MIESZKANIE W NOWOCZESNYM BUDYNKU ! Polecam do SPRZEDAŻY komfortową k...
mieszkanie
wynajem
Wrocław
Luksusowy Apartament|14 Piętro|Duży Balkon
3 500,00 zł
(75,50 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 14
•
pokoje: 2
•
46,36 m
2
Luksusowe Mieszkanie z Dużym Balkonem Położone na 14 Piętrze. Polecam do wynajmu luksusowe...
mieszkanie
sprzedaz
Wrocław
Lokal inwestycyjny|Lokum Vena|Parking w Cenie
550 000,00 zł
(16 923,08 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: Parter
•
pokoje: 1
•
32,5 m
2
Nowoczesny lokal inwestycyjny 32,5 m² w prestiżowej inwestycji Lokum Vena - z miejscem pos...
mieszkanie
wynajem
Wrocław
River Point Luksusowy Apartament
4 700,00 zł
(81,03 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 5
•
pokoje: 3
•
58 m
2
Luksusowy, 3 - pokojowy apartament w inwestycji River Point na Kępie Mieszczańskiej na Sta...
mieszkanie
wynajem
Wrocław
Wojszyce | 3 sypialnie | Duży Taras
4 500,00 zł
(34,62 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 1
•
pokoje: 4
•
130 m
2
Do wynajęcia mieszkanie w domu wolnostojącym - składa się z przedpokoju na parterze i cał...
mieszkanie
sprzedaz
Wrocław
Apartament Krawiecka
841 000,00 zł
(17 093,50 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 3
•
pokoje: 2
•
49,2 m
2
mieszkanie
wynajem
Wrocław
Luxury Apartament In Krzyki
8 500,00 zł
(73,28 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 1
•
pokoje: 3
•
116 m
2
Luksusowy apartament w odrestaurowanej kamienicy Do wynajęcia luksusowy apartament w wy...
mieszkanie
sprzedaz
Wrocław
Apartament Krawiecka
869 000,00 zł
(17 662,60 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 3
•
pokoje: 2
•
49,2 m
2
mieszkanie
sprzedaz
Wrocław
Inowrocławska Platinum Kawalerka Do SprzedaŻy
505 000,00 zł
(17 003,37 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 7
•
pokoje: 1
•
29,7 m
2
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe w pełni wyposażone i umeblowane, w cichej lok...
mieszkanie
sprzedaz
Wrocław
Ovo Modern Studio For Sale
663 225,00 zł
(23 900,00 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 5
•
pokoje: 1
•
27,75 m
2
mieszkanie
wynajem
Wrocław
Wojszyce | 3 sypialnie | Duży Taras
4 500,00 zł
(34,62 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 1
•
pokoje: 4
•
130 m
2
mieszkanie
wynajem
Wrocław
2 Pokoje|Balkon|Klimatyzacja|Centrum
2 800,00 zł
(75,68 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 3
•
pokoje: 2
•
37 m
2
Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², poł...
mieszkanie
wynajem
Wrocław
Ovo Modern Studio For Rent
2 200,00 zł
(88,00 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 5
•
pokoje: 1
•
25 m
2
mieszkanie
sprzedaz
Wrocław
Dwupoziomowe mieszkanie, 6 pokoi - Ołtaszyn
1 890 000,00 zł
(13 667,92 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: Parter
•
pokoje: 6 i więcej
•
138,28 m
2
UWAGA!!! WRAZ Z UKAZANIEM SIĘ SŁOŃCA ZA OKNEM MAJOWA OBNIŻKA CENY!!! Dwupoziomowy komfort ...
mieszkanie
sprzedaz
Wrocław
Stylowe mieszkanie 3-pokojowe z garażem i balkonem
985 000,00 zł
(13 384,97 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: Parter
•
pokoje: 3
•
73,59 m
2
3 pokoje + duży balkon + garaż • gotowe do wejścia - Szukasz mieszkania, które jest po ...
mieszkanie
sprzedaz
Wrocław
Klimatyczne 40 m2 w pięknej kamienicy
378 000,00 zł
(9 450,00 zł/m
2
)
Wrocław
piętro: 2
•
pokoje: 2
•
40 m
2
#Wrocław, Leśnica - ul. Średzka 33 • 2 pokoje •40 m² - Szukasz klimatycznego mieszkania ...